Francouzské karavany

Mezi jednoznačně nejznámějšího zástupce francouzských karavanů patří značka Caravelair. Její historie sahá až do roku 1962, kdy začala vyrábět vlastní mobilní domy (motorhomes).

Karavany Caravelair

Caravelair je výrobce karavanů číslo jedna ve Francii. Své karavany vyrábí s důrazem na komfort, atraktivní design a funkcionalitu. Karavany Caravelair jsou vhodné především jako rodinné karavany, kdy kombinují skvělé vlastnosti a rozumnou cenu.

Ročně firma vyrobí více než 10 000 vozidel a má přes 800 zaměstnanců.

Modelové řady karavanů Caravelair

Caravelair v současné době nabízí 4 modely.

Antares

antares

Lehký a jednoduše tažitelný karavan Antares je vhodný pro karavanisty začátečníky. Jeho menší rozměry nejsou vůbec nevýhodou, protože interiér je vybudován velmi chytře a obsahuje velké množství úložného prostoru a všechno důležité vybavení.

Allegra

allegra

Na karavanu ihned zaujme elegantní karosérie a moderní interiér. Současný model Allergy je kompletní renovací starší modelové řady, která se těšila velkému zájmu.

Venicia Premium

venicia premium

Vysoká výbava a nádherný design, tak by se dal charakterizovat model Venicia Premium. Caravelair tento model vybavili již v základu nejvyšší výbavou a jeho větší rozměry umožňují větší pohodlí při pohybu v karavanu.

Antares Style

antares style

Skvělé vyvážení mezi váhou, výbavou, vhledem a cenou. Antares Style je limitovaná modelová řada, která skvěle vypadá, má úžasnou výbavu a rozumnou cenu. V základní výbavě najdete vyšší zabezpečení a komfortní vybavení. Karavan obsahuje stabilizér AKS, tlumiče, boiler, sprchu, střešní okénko, nádrž na použitou vodu a mnohé další.

Chcete-li si karavany Caravelair prohlédnout na živo, můžete tak učinit v sídle partnera Burimex.