Prodej anglických karavanů

Českým specialistou na anglické karavany je společnost BURIMEX s.r.o., která se zabývá prodejem nových anglických karavanů značky Sprite, Swift a Sterling, a také provozuje bazar anglických karavanů, servis a zimní parkování. O kvalitě dostupných služeb vypovídá i velmi dlouhý list prodaných karavanů.

Swift Challenger

Swift Challenger

BURIMEX, s.r.o. byl založen z kraje roku 2010 za účelem zvýšení úrovně služeb v oblasti bazarového prodeje anglických obytných přívěsů. Nabízí pouze kvalitní karavany anglické výroby, kterým nechybí perfektní vybavenost a výborné výrobní provedení. U bazaru nechybí ani prodejna veškerého příslušenství a doplňků k obytným přívěsům. Nakupujte u nás a se vší jistotou. Pokud si nevíte rady, poradíme.

Aktuální nabídka karavanů v bazaru karavanů.

Společnost BURIMEX je výhradní dovozce anglických karavanů výrobce SWIFT GROUP, tedy značek Sprite, Swift a Sterling. V současné době lze zakoupit tyto modely pro rok 2014:

Karavany Swift Group

Swift Group byl založen roku 1965 a je největším výrobcem karavanů, obytných automobilů a mobilheimů na světě. Proslavil se především nadčasovým designem a neustálým vývojem a modernizací svých modelů. K výrobě anglických karavanů paužívá například aerodynamickou zkušebno, termo-komoru nebo zkušební okruh Millbrook. Karavany Sprite nadchnou jednoduchým designem a výbavou vyšší než u veškeré evropské konkurence. Karavany Swift a Sterling překvapí svým luxusem a absolutně bezkonkurenčním vybavením.