Servis anglických karavanů

Kromě bazarového prodeje a prodeje nových karavanů se BURIMEX s.r.o. zabývá také servisem karavanů. Pokud tedy vlastníte obytný přívěs, který byste rádi vylepšili, nebo si nevíte rady s údržbou karavanu a opravou – využijte služeb BURIMEX s.r.o.

BURIMEX je specialista na opravu karavanů a další servisní práce, jenž je potřeba vykonat na jakémkoliv typu obytného přívěsu či obytného vozu. Profesionální přístup a konzultace před zásahem pomáhají vyřešit problémy snadněji, než čekáte. BURIMEX provádím také pravidelný a nezbytný letní i zimní servis karavanů všech značek a typů.

Eccles

Eccles

Nabídka servisu karavanů

Servisu karavanů nabízí tří základních skupiny služeb.

  1. Činnosti spojené s vylepšením stávajícího stavu karavanu (různá rozšíření standardní výbavy)
  2. Pravidelná údržba
  3. Opravy poškozených karavanů

Vylepšení stávajícího karavanu

Nejčastějšími úpravami stávajícího karavanu jsou montáže markýz na karavany, instalace držáků na kola či instalace televizních antén. Problém však není ani s dodatečnou instalací klimatizace a topením.

Údržba karavanů

Nezbytnou součástí opravy karavanů jsou servisní údržbové úkony, které jsou důležité pro správnou dlouhodobou funkčnost karavanu. Do údržby patří činnosti opravy nebo kompletní výměny rozvodů vody a elektrické energie včetně provedení revizí. Dále pak kontrola netěsností a případné opravy či výměny všech druhů těsnění v karavanu. Všechny tyto údržbové činnosti karavanu slouží k prodloužení jeho životnosti.

Opravy obytných přívěsů

BURIMEX provádí také opravy všech druhů spotřebičů a zařízení ve vašem vozidle, ale také opravy vozidel po havárii či jiné nehodě.